Black93 - Poznaj naszą jakość

Zastanawiasz się dlaczego Black93 jest wyjątkowy, albo masz wątpliwości co do naszej jakości?

Pewnie widziałeś te wypowiedzi na Facebooku: "Ten Lab jest od wczoraj", "Ja tam wolę sprawdzone..."

Odpowiem na te wszystkie zarzuty tak: nikt nie potwierdził, ani nie poparł rozsądnymi argumentami, iż BLACK93 jest 'kiepskiej jakości', a pseudoznawcy wypowiadający się to zwykle fałszywe konta konkurencji...

Zobaczmy co mówią same fakty o BLACK93

Tak, to prawda, że marka BLACK93 powstała stosunkowo niedawno bo 4 lata temu, ale nie znaczy, że jest to nowy lab. Marka marką, a laboratorium produkowało do tego czasu dla innych cenionych marek.

Kilkuletnie doświadczenie zdobyte pozwoliło na stworzenie marki o najwyższej jakości bez żadnych kompromisów.

Z czego wynika jakość BLACK93?

BLACK93 jest produkowany w wysokiej jakości laboratorium - zachowując sterylność i bezpieczeństwo produktów, dbamy o jakość każdego produktu.

Produkty iniekcyjne tworzone są na bazie oleju etylowego, dzięki czemu możliwe jest np. wstrzykiwanie testosteronu w taki sposób jak aplikuje się HCG.

Dalej nie wierzysz?

I dobrze, nie jesteś naiwny :)

Wszyscy mówią, że aby być czegoś pewnym w 100% trzeba to samemu sprawdzić, prawda?

Chcesz szybko sprawdzić naszą jakość? Włóż nasz towar do zimnego miejsca np. lodówki - produkt szybko się skrystalizuje, dzięki uczciwym zawartościom stężeń, ponieważ substancja aktywna np. testosteron krystalizuje się w niskich temperarurach. Szybkość i moc krystalizacji substancji aktywniej świadczy o jej wysokiej zawartości!

Masz skrystalizowaną ampułkę?

Nic straconego. Możesz go podgrzać wracając do poprzedniej konsystencji, lecz nie polecamy tego sposobu, gdyż produkt może wtedy stracić na jakości.

Jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach...

Dlatego dbamy o dopracowanie nawet tych najdrobniejszych.

Produkty oralne tworzone są specjalnie w kapsułkach. Z powodu kruszenia się tabletek, używamy kapsułek, unikając tego problemu. Kapsułki używane do produkcji BLACK 93 są rozmiaru 3, powstają z mikrocelulozy krystalicznej - ponieważ nie powinny  być słodkie. Fiolki zamykane są za pomocą automatycznej pneumatycznej kapslownicy. Filtrowane są w naczyniach sterylnych. Używamy filtrów biologiczno-bakteriobójczych. Produkty nalewane są przez maszynę, co powoduje, że w każdej fiolce jest taka sama zawartość substancji.

Jeśli raz spróbujesz BLACKA 93 - nie będziesz chciał już zmieniać dostawcy!

Nasza strona używa plików cookie.
Używając naszej strony wyrażasz zgodę na
ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.