CJC-1295 DAC Excelsior Peptides

CJC-1295 DAC Excelsior Peptides

Excelsior Peptides

CJC-1295 DAC 2mg

Last items in stock
zł119.90
Tax included

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

CJC-1295 DAC - Excelsior Peptides

CJC-1295 DAC to skuteczny hormon wzrostu, który ma ogromny wpływ na organizm ludzki. Peptyd ten miesza się z GHRP w celu optymalnego uwalniania hormonu wzrostu do kulturystów i sportowców. Wstrzyknięcie CJC-1295 DAC może trwać dłużej, co może pomóc w wykonywaniu codziennych czynności bez zmęczenia.

Peptyd ten jest syntetycznym analogiem GHS lub Sekretarza Hormonu Wzrostu i GHRH lub Hormonu Uwalniającego Hormon Wzrostu. Można go zidentyfikować jako tetra-podstawione hormony peptydowe i składa się z 30 aminokwasów.

CJC-1295 DAC jest bardziej ulepszoną wersją GRF (1-29) o zmodyfikowanym okresie półtrwania. Może zwiększać insulinopodobny czynnik wzrostu 1 lub IGF-1, a także poziomy hormonu wzrostu w osoczu (GH) u ludzi i zwierząt.

Według badań medycznych peptyd ten może zwiększyć hormon wzrostu, zwiększyć masę ciała i ogólny RNA przysadki. Wzrost całkowitego RNA przysadki i hormonów wzrostu sugeruje, że opracowano dodatkowe komórki wytwarzające hormon wzrostu.

Badania pokazują również, że peptyd może wiązać albuminę CJC-1295 DAC i białka osocza, co prowadzi do zwiększenia efektu. Lizyna może również wpływać na wpływ z Drug Affinity Complex (DAC).

Jak działa CJC-1295 DAC?

CJC-1295 DAC jest korzystny dla promowania gęstości kości, szybszego powrotu do zdrowia, poprawy syntezy białek, zmniejszenia tkanki tłuszczowej, zwiększenia beztłuszczowej masy ciała, a także stymulacji komórkowej narządów wewnętrznych i komórek skóry.

 

Zalety CJC-1295

CJC-1295 DAC może pomóc w budowie mięśni ciała. Jeśli weźmiesz ten peptyd, może rozwinąć idealne warunki w twoim ciele. Skutecznie przyspiesza rozwój mięśni. Podnosi poziom hormonu wzrostu w krótszym czasie. Możesz także przybierać na wadze i chudych mięśni. Może również pomóc zwiększyć siłę i wytrzymałość.

Ten ostatni peptyd może również zmniejszać ilość tłuszczów w organizmie, szczególnie w jamie brzusznej. Co ważniejsze, może również poprawić jakość skóry, dusząc ją i oferując elastyczność.

Peptyd ten może również zwiększać struktury kostne ludzkiego ciała. Jeśli dążysz do utrzymania doskonałego zdrowia kości, peptyd ten może znacznie ci pomóc.

CJC-1295 DAC jest idealny dla wojowników i entuzjastów sportu. W ten sposób może zaoferować szybszy proces gojenia po intensywnych ćwiczeniach i kontuzjach. Inną imponującą cechą jest to, że może również pomóc zwiększyć dobrą zdolność umysłową.

Może także pomóc zmniejszyć lęk i depresję. Tymczasem musisz ściśle przestrzegać zalecanej dawki i recepty, aby uzyskać najlepsze wyniki z tym peptydem.

 

Dozowanie CJC-1295 DAC

Sugerowana dawka dla CJC-1295 DAC wynosi około 1000 do 2000 mcg dwa razy w tygodniu. Okres cyklu może wynosić około 8 do 12 tygodni i dwutygodniową przerwę. Zastrzyk należy podawać co tydzień, jeśli masz 40 lat i więcej. Dawkę należy podać przed snem.

Zawsze należy pamiętać, że CJC-1295 musi być hermetycznie przechowywany i trzymany od 2 do 8 stopni Celsjusza.

No reviews

Nasza strona używa plików cookie.
Używając naszej strony wyrażasz zgodę na
ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.