BPC-157 Excelsior Peptides

BPC-157 Excelsior Peptides

Excelsior Peptides
BPC-157 10mg
Last items in stock
zł99.90
Tax included

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

BPC-157 - Excelsior Peptides

Body Protection Compound lub popularnie znany jako BPC,  złożony jest z piętnastu aminokwasów.

Gdy białka rozpadają się, produktem ubocznym są aminokwasy. Są to również budulce tkanki więzadłowej i mięśni. Po wzięciu koktajlu proteinowego twój system zaczyna działać, aby rozbić go na dwadzieścia użytecznych aminokwasów.

Chociaż te kwasy są naturalne, specyficzna sekwencja tego peptydu nie jest tym, dlatego często słyszysz, że jest nazywany fałszywym suplementem. Pomimo tych informacji korzyści związane z przyjmowaniem tego związku są wyjątkowe.

Jak powstaje peptyd BPC-157 ?

Peptyd ten został po raz pierwszy opracowany w soku żołądkowym w ludzkim żołądku, co sprzyja rozkładowi pokarmu. Promuje również analizę suplementów i płynów. W szczególności białko zostało pobrane oprócz soku żołądkowego w jego wyjątkowym łańcuchu piętnastu aminokwasów.

Peptyd ten można przyjmować przez wstrzyknięcie i doustnie. Jednak zastrzyk jest najpopularniejszy i również uważany za najbardziej skuteczny.

Fakt, że BPC nie jest uważany za aktywne leczenie, nie wymaga recepty. Jak wspomniano powyżej, wiele osób kupuje go online. Zanim kupisz ten peptyd, poświęć trochę czasu na sprawdzenie sklepów internetowych, aby w pełni wykorzystać jego zalety.

Zalety BPC-157

Peptyd ten oferuje wiele korzyści, takich jak:

  • Przyspiesza regenerację komórek szczególnie w ścianie jelita
  • Przyspiesza gojenie ścięgien, mięśni i kości
  • Optymalizuje, a także przyspiesza gojenie się rany (uszkodzenie narządów i zdrowie skóry)
  • Wywołuje także wymianę i naprawę miażdżycowych komórek śródbłonka
  • Odkłada i odwraca uszkodzenia wątroby, przewodu pokarmowego, a także mózgu, ponieważ mogą się zdarzyć w wyniku zastosowania określonych leków przeciwbólowych. Krótko mówiąc, odgrywa to istotną rolę w ogólnym zdrowiu narządów. Jest również skuteczny w leczeniu sercowo-naczyniowych skutków ubocznych leków przeciwpsychotycznych.

BCP 157 może również leczyć przetoki i wrzody, ponieważ są one coraz częstsze ze względu na stresujący styl życia.

Służy to również jako lek na wiele zaburzeń w ośrodkowym układzie nerwowym, które powstają w jelitach poprzez miejscową naprawę błony śluzowej jelit, a także bezpośredni efekt neuroprotekcyjny w mózgu.

Czy są jakieś skutki uboczne przyjmowania BPC 157?

W różnych przeprowadzonych badaniach na zwierzętach nie zgłoszono szkodliwych skutków stosowania tego peptydu. W recenzjach przedłożonych przez użytkowników nikt nie zgłosił żadnych niepożądanych skutków związanych z BPC 157.

No reviews

Nasza strona używa plików cookie.
Używając naszej strony wyrażasz zgodę na
ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.