IGF-1 LR3

IGF-1 LR3

Excelsior Peptides

IGF-1 LR3 1mg

zł99.90
Tax included

IGF1-LR3-Excelsior Peptides

IGF1-LR3 jest rodzajem IGF-1 z aminokwasem argininą jako trzecim białkiem w jego łańcuchu genowym. LR3 ma dłuższy okres półtrwania w porównaniu do innych peptydów, co oznacza, że ​​pozostaje aktywny w twoim ciele przez długi okres.

IGF-1 jest powszechnie znany z tego, że pomaga budować mięśnie lub coś, co może odłożyć na później w przypadku niektórych nowotworów. Z drugiej strony IGF1-LR3 ma kluczowe znaczenie w zwalaczaniu stanów zapalnych.

Plusy IGF-1 LR3

Długość telomerów w DNA okazała się istotnym czynnikiem prognostycznym trwałości. Wykazano, że związek ten koreluje z lepszą długością telomerów u zdrowych osób bez względu na wiek i starszych mężczyzn, w innym badaniu.
IGF1-LR3 pomaga również uniknąć związanego z wiekiem spadku funkcji poznawczych, promując rozwój nowych komórek w mózgu.
Ten związek również wzmacnia przeciwutleniacze. Zwiększa peroksydazę glutationową, ważny enzym przeciwutleniający. Enzym ten chroni komórki przed promieniowaniem, unikając śmierci komórek, a także zwiększając status antyoksydantów. Wadą tego jest to, że gdy masz pewne rodzaje raka i przechodzisz chemię, może on chronić komórki rakowe przed śmiercią.
IGF1-LR3 zmniejsza również autoimmunizację i stany zapalne. Gdy poziom IGF1-LR3 jest niski, obrzęk prawdopodobnie będzie wysoki. W mysich modelach zapalenia mózgu i autoimmunizacji podawanie IGF1-LR3 opóźniało rozpoczęcie choroby. Ale podanie tego związku po wystąpieniu choroby spowodowało lepsze pogorszenie stanu.
Tworzy również większe mięśnie, a także zmniejsza ich zanik. Jest niezbędny do rozwoju mięśni, a także do zmniejszenia ich utraty podczas starzenia się i chorób.
IGF1-LR3 również poprawia równowagę cukru we krwi. Pomógł obniżyć poziom cukru we krwi, zwiększa wrażliwość na insulinę, a także obniża poziom trójglicerydów w badaniach dla osób z cukrzycą.


IGF1-LR3 Skutki uboczne / Wady

Niski poziom cukru we krwi
Bóle głowy
Zbyt dużo IGF1-LR3 jest złe. Niezbędne jest utrzymanie zrównoważonego poziomu IGF1-LR3.

Dlaczego warto wybrać IGF1-LR3

IGF1-LR3 jest niezbędny do rozwoju przez okres dojrzewania, a także dla zdrowia komórek ciała i przeżycia. Odgrywa również kluczową rolę w regulacji cukru we krwi, a także w utrzymaniu zdrowych narządów.

Jako takie, sensowne jest, że niski poziom IGF1-LR3 może powodować problemy medyczne, takie jak cukrzyca. Wiele osób może potrzebować obniżyć lub zwiększyć poziom IGF1-LR3, aby podnieść jakość życia w starszym wieku dorosłym, aby poprawić masę mięśniową, zapobiec cukrzycy, a także obniżyć ryzyko niektórych rodzajów raka. Może być możliwa zmiana poziomów poprzez dietę lub suplement.

Wniosek IGF-1 LR3

Suplementy IGF1-LR3, takie jak IGF-1, stały się bardzo popularne wśród sportowców, a także kulturystów ze względu na ich właściwości budowania mięśni. Wiele organizacji lub agencji zajmujących się regulacjami sportowymi zabroniło stosowania tego suplementu.

172
No reviews

Nasza strona używa plików cookie.
Używając naszej strony wyrażasz zgodę na
ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.